logo with text

DeliGoo dla restauracji

Dzięki licznym zespołom kurierskim i zaawansowanej technologii, ułatwiamy organizację dostaw

Bobby BurgerGłodny.plDa GrassoFallaKrowarzywaCukiernia SowaManekinHashi SushiShrimp HousePasibusSubwayKoku SushiMihiderkaNew York PizzaPierogarnia Stary MłynCiasto i farsz

Miliony burgerów

Nasi dostawcy każdego dnia dostarczają kilka tysięcy przesyłek! Twoje gorące zamówienie dowozimy szybko i bezpiecznie.

Nasze rozwiązania

szybkie dostawy

Dostawa do 60 minut

Usługa dedykowana branży gastronomicznej. Precyzyjnie podana godzina odbioru zamówienia pozwala przygotować zamówienie w optymalnym czasie. Solidne opakowania termiczne i błyskawiczna dostawa to Twój kolejny zadowolony klient!
monitoring

Pełna automatyzacja

Wystarczy nam tylko kilka informacji o Twojej przesyłce! Realizacja zlecenia odbywa się automatycznie. Możesz śledzić postępy kuriera, zintegrować swój sklep z naszymi systemem i zaoszczędzić mnóstwo czasu!
flota pojazdów

Flota różnych pojazdów

W oparciu o odległość, optymalny czas dostawy i indywidualne preferencje, system dobiera najlepszy środek transportu dla danego zamówienia. Nie przejmuj się korkami - mamy na to swoje sposoby!
formy płatności

Wszystkie formy płatności

Dla Twojej wygody, kurier zapłaci gotówką już przy odbiorze paczki. Każdy z kierowców posiada także terminal do płatności kartą. Oczywiście dostarczymy też opłacone on-line przesyłki z dowolnego źródła - bez żadnej prowizji od wartości!
ustawienia

7 dni w tygodniu

Działamy każdego dnia! Nasz serwis w większości miast jest dostępny od godzin porannych aż do 22:00 - Twoi klienci z pewnością to docenią.
rachunki

Czytelne rozliczenia

Cena dostawy uzależniona jest od dystansu i wielkości zamówienia. Wraz z każdym okresem rozliczeniowym, otrzymasz szczegółowy raport z pełnym obrazem naszych wspólnych działań!
Dostarczymy Twoją paczkę
dostawy

Jesteśmy ekspertami w dostawie jedzenia

Usługę outsourcingu dostaw dla gastronomii tworzymy od kilku lat. Doskonale znamy potrzeby restauratorów i wiemy jakim wyzwaniem są zamówienia z dowozem. Prosty panel zleceń znacznie ułatwia pracę załodze restauracji, a całą obsługę ograniczamy do kilku kliknięć.

bez prowizji

Nie płacisz prowizji!

Rozliczamy się wyłącznie za zrealizowane dostawy, a zamawiający może pokryć część kosztów! Nie pobieramy też żadnej prowizji od wartości zamówienia. Brak stałych opłat to pełna kontrola nad finansami restauracji i realne oszczędności.

elastyczny serwis

Elastyczny serwis

Naszą usługę realizujemy niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Co więcej - możemy działać także w uzupełnieniu o Twoich kierowców! To komfort, który pozwoli zrealizować jeszcze więcej zamówień.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od uruchomienia dostaw z Deligoo!

form

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie możliwości współpracy
Opisz nam jak zorganizowane są dostawy w Twojej firmie
Daj znać gdzie dokładnie znajduje się lokal
call

Podczas rozmowy z naszym pracownikiem

Ustalamy możliwą datę uruchomienia usługi
Szacujemy średnią ilość dostaw
Omawiamy działanie opcjonalnej strony do zamówień
start

W Twojej restauracji

Konfigurujemy panel zleceń
Szkolimy obsługę lokalu
Ekspresowo odbieramy zamówienia

WIDZISZ?

Od momentu pierwszego kontaktu do uruchomienia dostaw, zazwyczaj mijają 3 dni lub nawet mniej!
DeliGoo tracking
map

Śledź bieżący status zamówienia

Postępy kierowcy można sprawdzać zarówno w panelu restauracji, jak i w specjalnym linku, który standardowo wysyłamy do Twoich klientów sms-em. Nie ma potrzeby instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, wszyscy doskonale wiedzą na jakim etapie jest zamówienie!

Śledzenie kuriera
Estymacja czasu
SMS
DeliGoo tracking
time

Estymacja czasu

Zanim pokażemy Tobie godzinę odbioru zamówienia, nasze algorytmy błyskawicznie sprawdzają m.in. lokalizację najbliższego kuriera, jego status, kierunek dostawy, a nawet aktualne natężenie ruchu drogowego! Setki zadowolonych restauratorów nie muszą się już zastanawiać, kiedy jego kierowca wróci po odbiór kolejnego zamówienia.

Śledzenie kuriera
Estymacja czasu
SMS
DeliGoo tracking
sms

SMS

Każdy z Twoich klientów otrzyma SMS-a z linkiem, w którym sprawdzi gdzie jest kurier. Co więcej, tworzymy bazę dzięki której przy kolejnym zamówieniu, adres podpowie się Twoim pracownikom automatycznie!

Śledzenie kuriera
Estymacja czasu
SMS

Rewolucja w dostawach dla gastronomii

Już dzisiaj w ciągu kilku dni uruchom bez kosztowo błyskawiczny serwis dostaw dla Twojej restauracji!

Chcesz usprawnić logistykę?

Skontaktuj się z nami

Zaloguj do panleu
courier

Masz jakieś pytania?

kontakt@deligoo.pl